Įdomiausios pasaulio tvoros (3 dalis)


Atrodytų, kokių gi įdomybių galima išgirsti apie tvoras? Šiame straipsnyje aprašysime ilgiausias, įžymiausias, aukščiausias, labiausiai dekoruotas, padarytas iš įvairių buities detalių ir kitokias įdomias pasaulio tvoras.
 

Gyviausią pasaulyje tvorą pastatė turkas

Vakarų Turkijos Izmiro miesto gyventojas netoli savo namų pastatė neįprastą tvorą. Ši tvora - tai 50 metrų ilgio akvariumas, pripildytas jūros vandens, kuriame plaukioja šimtai įvairiausių žuvų ir aštuonkojų. Vandens keitimas akvariume vyksta nepertraukiamu ciklu tiesiai iš jūros. Neįprasta tvora jau tapo vietos įžymybe.


 

Mozaikų tvora Vietname

Vietname, Hanojaus kaime, yra mozaikų tvora, tapusi gyventojų traukos centru. Jie sako, kad tai yra didžiausia pasaulyje mozaika.


 

Dviračių tvora

Trečiame pagal dydį Izraelio mieste Haifoje yra unikalaus dizaino tvora, kuri sumontuota jungiant dviračių ratus vieną prie kito.


 

Škotijos tvora avims

Škotijoje, Krini kaime yra daugiau nei keista tvora avims. Kad ši tvora graži, tai sunku būtų pasakyti, bet kad ji yra neįprastai įdomi - tai tikrai.


 

Tvora iš transporto priemonių numerių

Tai tikrai įdomi tvora iš transporto priemonių numerių. Ji pastatyta Misūrio valstijoje ir, tikriausiai, atspindi savininko potraukį kelionėms.


 

Metalinė tvora, nunerta pagal mezgimo schemas


 

Tvora Amerikietiški kalneliai

Ši tvora pastatyta Kalifornijos valstijoje, Sonomos mieste. Kas galėtų pasakyti, kodėl būtent tokį dizainą sumanė tvoros savininkas?.. Gal jis norėjo parodyti pasauliui savo nerūpestingą požiūrį į gyvenimą ir sukelti praeivių šypsenas?


 

Sunkiai apibūdinama tvora

Teksaso valstijoje Austino mieste yra tvora, primenanti sąvartyną. Pirmoji reakcija, kai ją pamatai - tyli nuostaba...


 

Tvora - mugė

Niujorke yra tvora, vienu metu ir juokinanti ir painiojanti – tai tvora - mugė. Taip ją praminė vietiniai gyventojai.


 

Senovinių amforų formų tvora

Net nežinome, kaip pavadinti tokią tvorą, bet tai aiškiai skulptūriškas statinys, pastatytas klasikinio arba viduramžių stiliaus vilos sode.


 

Veidrodinė tvora

Tvora yra pagaminta iš akrilo, medžio ir aliuminio lakštų, kurie ir atspindi supantį kraštovaizdį. Pirmasis tvoros – veidrodžio modelis yra 42 metrų ilgio ir stovi Lower Hudson Valley Niujorke. Ši idėja buvo tokia sėkminga, kad šiuo metu panašios struktūros tvorų galima pamatyti viso pasaulio parkuose.


 

Tvora iš ratų

Tvora iš 1000 senovinių vežimų ir traktorių ratų buvo pastatyta 1935 metais.


 

Elektrinė tvora

Kalifornijoje, Pomonos mieste, kažkas pastatė elektrinę tvorą iš tūkstančių stiklinių izoliatorių.


 

Tvora iš atsarginių dalių

Niujorke, Itakos mieste yra neįprasta tvora, sukonstruota iš senų dviračių dalių.


 

Kūrybiška tvora

Prie namo esanti tvora gali būti naudojama kaip žaidimų aikštelė.


 

Plieninė tvora

Ši tvora, pagaminta iš plieno, yra Masačusetse. Tokiai tvoros konstrukcijai sukurti buvo naudojami septyni moduliai. Žiūrint tam tikru kampu, tvora tampa permatoma.


 

Tvora iš išmetimo vamzdžių 

Kaktusų tvora 

Tvora su iliuminatoriais

Susisiekite su mumis