Medinės tvoros


Medinė tvora išryškina ne tik jūsų namo savitumą ir dekoratyvinius akcentus, bet ir parodo, kad jos savininkas renkasi ekologiškas ir natūralias medžiagas. Medinės tvoros puikiai dera prie bet kurios aplinkos ir sklypo reljefo.

Medinės tvoros kokybė priklauso ne tik nuo medienos rūšies, bet ir medienos paruošimo būdų.

 

Dvipusė, horizontali tvora:
Lentos tvirtinamos horizontaliai „persidengiančia” tvarka, be tarpų. Tvora gaminama iš džiovintų, obliuotų 20x100 mm pušies lentelių ir 50x50 mm laikančių brūsų. Lentos gali būti šių ilgių: 1,5m; 2m; 3m. Metaliniai stulpai yra šių profilių: 60x40mm; 60x60mm; 80x80mm. Lentų padengimui naudojame suomių firmos „Tikkurila“ pramoninius dažus ir impregnantus, kurių spalvą parenkame iš RAL spalvų paletės. Savo gaminiams suteikiame garantiją.

 

Vienpusė, horizontali tvora:
Lentos tvirtinamos horizontaliai iš vienos pusės, su tarpais tarp lentų nuo 1 iki 7 cm. Tvora gaminama iš džiovintų, obliuotų 20x100 mm pušies lentelių ir 50x50 mm laikančių brūsų. Lentos gali būti šių ilgių: 1,5m; 2m; 3m. Metaliniai stulpai yra šių profilių: 60x40mm; 60x60mm; 80x80mm. Lentų padengimui naudojame suomių firmos „Tikkurila“ pramoninius dažus ir impregnantus, kurių spalvą parenkame iš RAL spalvų paletės. Savo gaminiams suteikiame garantiją.

 

Vertikali vienpusė arba dvipusė tvora:
Lentos tvirtinamos vertikaliai iš vienos pusės su tarpais tarp lentų nuo 1 iki 7 cm arba „persidengiančia“ tvarka be tarpų. Klientui pageidaujant, lentelės gali būti skirtingų ilgių, kad tvora įgautų arkos formą. Tvora gaminama iš džiovintų, obliuotų 20x100 mm pušies lentelių ir 50x50 mm laikančių brūsų. Metaliniai stulpai yra šių profilių: 60x40mm; 60x60mm; 80x80mm. Lentų padengimui naudojame suomių firmos „Tikkurila“ pramoninius dažus ir impregnantus, kurių spalvą parenkame iš RAL spalvų paletės. Savo gaminiams suteikiame garantiją.

Susisiekite su mumis