Corten Nr. 6


Ši lakštinio plieno tvora ko gero viena išskirtiniausių iš mūsų gaminamo tvorų asortimento. Architektų sukurtas dizainas toks modernus, kad atkreips kiekvieno dėmesį. Sumaniai išvalcuoti Corten lakštai turi specialius užlenkimus kraštuose, kas leidžia sumontuoti tvorą į vientisą liniją. Išgaubimai sudaro tūrines nišas, kurias pagal savo išradingumą galite išnaudoti įvairiai augmenijai ar kitiems tikslams. Tvora atrodo masyvi ir tvirta. Lakštų sumontavimui yra naudojami metaliniai stulpai, kurie įsibetonuoja į žemę ir varžtais sutvirtinami su tvoros skydais jų užlenkto kantelio vietose.

Techninė informacija: pagaminta iš Corten B plieno, metalo storis 3 mm, kraštuose užlenkimai 20 mm lakšto tūrinis plotis 540 mm, suvalcuoto skydo ilgis 2500 mm, lakštas valcuojamas tam skirtu įrenginiu, naudojami tvirtinimo stulpai 40×40 mm diametro.

Pasirenkant šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Atliekame tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.

Tvoros dizainas: sukurta patyrusios architektų komandos UAB „Ugnius ir architektai“