Jeigu sapnuojate tvorą


Trečdalį gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Mes miegame ir sapnuojame. O sapnai būna patys įvairiausi: baisūs, juokingi, pranašiški, paslaptingi. Vienus sapnus mes prisimename ilgai, o kiti dingsta, vos mums prabudus. Sapnuose mes atsiduriame įvairiausiose ​​situacijose, kurių nesame patyrę realiame gyvenime: kartais atrodo, jog sapne gyvename ne savo gyvenimą. Tai, kas vyksta sapne, kartais mums atrodo neįtikėtinai svarbu ir paslaptinga, todėl mes visada stengiamės išsiaiškinti sapnų reikšmę, suprasti, kodėl mes sapnavome būtent tai.

Yra dešimtys, o gal ir šimtai knygų, kuriose pateikiamos sapnuojamų daiktų reikšmės. Jose aiškinama apie mūsų sapnuojamus įvairiausius namų apyvokos daiktus, maistą, gyvūnus, augalus, tam tikrus mūsų veiksmus. Pavyzdžiui, sapne ruošti pietus - tai ginčytis, o sapnuoti šviestuvą – dalyvausite šventėje. Sapnininkai aiškina pačius įvairiausius objektus ir situacijas, kiekvienas interpretuodamas savaip. Ir kaip ne keista, šie aiškinimai kartais išsipildo. Įdomu, o kaip sapnininkai interpretuoja, ką reiškia sapnuoti tokį neįdomų daiktą, kaip tvora?

Aiškinant sapnus, tvora dažniausiai pateikiama kaip barjeras, trukdis. Sapne statyti tvorą reiškia saviizoliaciją. Nukristi nuo tvora - nesėkmė, o sėdėti ant tvoros – geri rezultatai versle.

Pasižiūrėkime, ką apie tai rašo italų sapnininkai. Tvora čia turi dvi reikšmes: pirmoji – laisvės apribojimas, antroji - noras turėti privatų gyvenimą. Sapne matyti tvorą - tai žmogaus siekis atsikratyti kitų žmonių įtakos savo gyvenime ir tuo pačiu metu noras paslėpti nuo smalsių žvilgsnių savo slaptus jausmus ir siekius.

Psichoanalizės pradininkas Zigmundas Froidas taip pat aiškino sapnus, ir labai sėkmingai. Tiesa, jo aiškinimai išsiskiria originalumu ir vaizdingumu. Tai ką gi jis sako mums apie tvorą? Froidas aiškina, kad tvora – tai kliūtis. Lipti per ją - siekti savo tikslų šalutiniais keliais, nepastebimai, palaipsniui bandyti paveikti kitą žmogų. Statyti tvorą –atsižadėti meilės, vengti atverti sielą svetimiems, nes esate tikras, kad meilė yra blogis. Laužyti tvorą - atpalaiduoti savo sielą nuo sunkių, nemalonių prisiminimų, atsikratyti senos meilės. Tikėtina, kad sutiksite naują meilę, pradėsite gyvenimą iš naujo. Ir visa tai dėl paprastos priežasties – sapne matėte tvorą!

Moteriškame sapnininke teigiama, kad užlipti ant tvoros – tai sulaukti sėkmės, nukristi nuo tvoros - nesiseks. Perlipti per tvorą - abejotinomis priemonėmis sieksite savo tikslų. Išversti tvorą - siekti neįmanomo. Sapne statyti tvorą - pranašaujama aktyvi veikla ir gerovė.

Sapnininkai sako, kad statyti tvorą sapne reiškia turėti kažkokių svarbių asmenų globą, o sulaužyti tvorą - tai bėda, gresiantis skurdas.

Ukrainiečių sapnų knyga sako, kad tvora - kliūtis, ir geriausia, ką galite padaryti - peršokite ją. Pamatyti ką nors už tvoros reiškia, kad turite priešų.

Psichoanalitinė sapnų knyga interpretuoja tvorą kaip apribojimą, norą atsiriboti ir apsaugoti save. Tvoros yra visur. Jos įsibrovė net į erotinių sapnų knygas. Sapne atsidurti prieš tvorą - turite tam tikrų apribojimų ir siekiate daugiau laisvės. Eiti palei tvorą - turėti paslėptą potencialą, reikia atsikratyti kitų žmonių trukdžių jūsų gyvenime.

Milerio sapnininke taip pat teigiama, kad sėdėti ant tvoros - sėkmė, nukristi - ne savo darbo imatės. Sugriauti tvorą - žlugti, bet jei tvorą nugriovė gyvūnų banda – sulauksite netikėtos pagalbos. Na, o pastatyti tvorą visada yra gerai.

Ezoteriniai sapnininkai interpretuoja tvorą kaip išsiskyrimą, sunkumus. Tačiau sunkumai įveikiami, o išsiskyrimas trumpas.

O gal visos šios spėlionės – tai praeities pėdsakai ir visi šie aiškinimai jau seniai paseno? Gerai, pažiūrėkime, ką sako šiuolaikiniai sapnininkai.
21 amžiaus sapnų knygose tvora – kliūtis, lipti - įveikti kliūtis, neperlipti tvoros – laukia nauji iššūkiai. Statyti tvorą - gerai, laužyti - blogai, užlipti ant tvoros - sėkmė, nukristi nuo tvoros – užsiimate ne savo darbais.

Peržvelgus dar visą krūvą sapnininkų - jogų sapnų knygą, Klajūno sapnininką, meilės, mėnulio, jubiliatų sapnininkus ir t. t. - mes radome dar keletą

interpretacijų apie sapnuojamas tvoras. Jeigu sapne matote tvorą su ženklu "Saugokitės, piktas šuo!" – esate neapsisprendęs dėl savo veiksmų. Sapne matote tvorą – bus teisminis bylinėjimasis. Tvora - perėjimas tarp pasaulių. Tvora - kliūtis, nesėkmė, išsiskyrimas. Skylė tvoroje – galima tvoros šeimininko mirtis. Akmeninė tvora – didelis skausmas. Tvora – susvetimėjimas.

Dauguma sapnininkų sapnuojamą tvorą aiškina vienodai, beveik visi sutaria, kad tvora - tai kliūtis, laimei, gana lengvai įveikiama. Tik atsiminkite, kad sapnai ne visada išsipildo.