Kokius tvoros vartus išsirinkti?


Sunku įsivaizduoti sklypo tvorą, kurioje nebūtų nei vartų, nei vartelių. Atsižvelgiant į kitų sodybos statinių išdėstymą, kartais tvoroje montuojama net keletas vartelių. Renkantis vartus būtina atsižvelgti į jų išvaizdą, kainą ir sklypo ypatumus. Jei jums reikia vartų sodo sklype, tada geriausias variantas būtų tinkliniai vartai.

 

Šie vartai gaminami iš 32mm kampuočio, prie kurio tvirtinamas cinkuotas tinklas. Jei pageidaujama, vartuose sumontuojami užraktai ir rankenos. Tokie vartai tinka ir laikinoms statybvietėms, kai tvorose įrengiami laikini įėjimai/išėjimai.

 

Jeigu jums nepatinka skaidri ir permatoma tvora ir jūs norite apsaugoti save ir savo asmeninę erdvę nuo pašalinių žvilgsnių, tada jums puikiausiai tiks vartai iš gofruotų plieno lakštų, kurių spalvą galėsite pritaikyti prie namo ar tvoros spalvų. Jei esate didelės sodybos ar užmiesčio namo savininkas, turėtumėte rinktis kaltinius vartus, kurie suteiks žavesio, rafinuotumo ir elegancijos jūsų sodybai. Vartuose sumontuojamos elektromechaninės spynos ir videokameros. Didžiulis piešinių, spalvų ir stilių pasirinkimas leis sukurti tikrą meno kūrinį. Patikėkite, tokia tvora žavėsis visi jūsų svečiai ir kaimynai.