Naujiena! mediena deginta ugnimi


Naujiena! Norite išskirtinės ir ilgaamžiškos medinės tvoros? Šis produktas tikrai Jums. 

Norėdami sukurti produktą, kuris būtų ypatingai apsaugotas nuo atmosferinio poveikio, pasirinkome medinių lentų apdirbimą ugnimi. Visas gamybos procesas vyksta tik rankiniu būdu - kruopščiai apdirbant kiekvieną lentą. 

Taip ugnimi apdirbta mediena tampa gerokai ilgaamžiskesnė ir atsparesnė. Ugnies poveikis medžio sakus ištirpdo ir padaro savotišku impregnantu - apsauga nuo grybelio, purvinių, vandens poveikio, įgauna termoizoliacines savybes ir ilgai tarnaus ne tik lauko sąlygomis, bet ir ten kur liečiasi su žeme. 

Gamybos procesas: 

- 1 etapas. Dvigubo pjovimo eglinės lentos (neobliuotos) deginamos kaitria ugnimi iki medžio paviršius trodys kaip anglis (suanglės); 

- 2 etapas. Nudegintas paviršius šveičiamas šepečiais kol nusišveis minkštasis medienos sluoksnis (lieka tik antras kietasis sluoksnis). 

Taip apdirbtos medienos atsiskleidžia tikrasis grožis - išryškėja gilios tamsios rievės ir šakos. 

Toliau ši mediena gali būti naudojama visiškai be jokio padengimo, gali būti aliejuojama dar labiau išryškinant medžio struktūrą, arba gali būti dengiama skaidriais dažais, kurie suteiks norimą lentų atspalvį, bet nepaslėps rėvių ir šakų.