Neaukštos medinės tvoros


Neaukštos medinės tvoros - tinkamas sprendimas aptverti vaikų darželių teritoriją. Dažnai yra poreikis suskirstyti erdvę į mažesnius plotus, tad žemos tvoros tikrai gerai atliks šią užduotį. Neaukštos medinės tvoros sėkmingai atlieka užtvaros funkcijas, kartu nesudarydamos aklinos sienos vaizdo.

 

 Privalumai:

1. Lengvas montavimas. Nėra sudėtingų betonavimo darbų - medinių tvorų montavimas yra paprastas ir nesudėtingas.

 

2. Ekologiškos medžiagos. Mediena jau nuo seniausių laikų naudojama kaip ekologiškiausia medžiaga tvoroms.

 

3. Spalvų ir dizaino įvairovė. Mediena gali būti dažoma bet kokia spalva, išgaunant norimą tvoros išvaizdą.

 

4. Tvarkingumas. Ne kiekviena žema tvora bus patraukli, tačiau medis atitinka visus reikalavimus. Tvarkinga tvora vaikų darželyje atrodys tikrai elegantiškai.

 

Vaikų darželiuose pagrindinę apsaugos funkciją, be abejo, turėtų atlikti tvirtesnė, monumentali tvora. Tačiau teritorijos viduje dažnai reikia atskirti erdves, pavyzdžiui, kur vaikai žaidžia smėlyje, sportuoja, žaidžia ir t.t.

 

Tokia pati apsauga reikalinga atskirti gyvosios gamtos kampelius, kur auga jauni medžiai, krūmai ir gėlės. Tokiais atvejais masyvi ir didelė tvora, pagaminta iš betono ar metalo, atrodys juokingai ir netinkamai. Todėl vis daugiau ir daugiau vaikų darželių medinėmis tvoromis tveria savo teritorijas.

 

Kadangi mediena lengvai dažoma, tai erdvė kūrybinei vaizduotei yra neišsemiama. Piešinius ir spalvas galima keisti kasmet arba palikti tas pačias, kartais atnaujinant spalvų ryškumą.