Segmentinės tvoros privalumai


Pagrindinė tvorų paskirtis – apsaugoti nuosavybę, paženklinti teritorijos ribas ir, be abejo, suteikti sodybai individualumą, savitumą bei estetinį vaizdą. Nuo seniausių laikų žmonės aptverdavo savo nuosavą žemę - ši tendencija nepasikeitė ir dabar, o tvorų dangos kokybė ir tvėrimo technologija patobulėjo.

 

Šiandieninė rinka sklypų savininkams siūlo didelį tvorų tipų pasirinkimą, tad labai lengva susipainioti. Segmentinės, medinės, tinklinės, metalinės (suvirintos ir kaltinės) tvoros – tikrai yra iš ko pasirinkti. Vis tik ypatingo dėmesio nusipelno segmentinės tvoros.

 

Kodėl gi segmentinės tvoros tokios populiarios tarp vasarnamių ir užmiesčio sodybų savininkų?

 

Segmentinių tvorų privalumai:

 

Jeigu turite tikrai didelę teritoriją, kurią reikia aptverti, tai segmentinę tvorą rinktis verta vien dėl kainos. Tiesą sakant, net žemės ūkio bendrovės renkasi šią tvorą dėl derinio „aukšta kokybė - žema kaina“. Šios dangos storio ir struktūros pasirinkimas labai platus - kiekvienas ras sau tinkamą variantą pagal tvoros dangos išvaizdą ir vertę.

 

Didelis segmentinės tvoros privalumas – galimybė pasirinkti dangą iš įvairių spalvų paletės. Tvoros spalvos ir apdailos pasirinkimas leidžia statinį pritaikyti prie įvairiausio kraštovaizdžio, priderinti prie ją supančios aplinkos.

 

Akivaizdus segmentinės tvoros pliusas - lengvas jos montavimas. Tvorą pastatyti galima per keletą valandų, vienok, tvorų tvirtumas ir patikimumas nuo to tikrai nenukenčia. Tai jau laiko patikrinta. Turėdami porą pagalbininkų, tokią tvorą galite pastatyti ir patys.

 

Atsparumas pažeidimams - dar vienas svarbus gofruotų plieno lakštų privalumas. Optimaliausiu pasirinkimu laikoma cinkuota, polimerine plėvele padengta danga. Jos storis svyruoja nuo 0,5-0,7 mm. Danga plėvele gali būti padengta iš abiejų pusių.