Sekcijinė tvora sporto aikštelėms


Patogus, patrauklus ir įdomus variantas sporto aikštelėms! Sekcijinė tvora gali būti dviejų medžiagų derinys: apatinė – iš profiliuotų lakštų, viršutinė - vielos tinklo arba vertikalių strypų juostos.

 

Toks derinys atlieka ir papildomą funkciją: be to, kad tokia tvora patikimai apsaugos nuo pašalinių patekimo į teritoriją, ji dar palieka dalį erdvės, kad aplinkinė teritorija būtų matoma kuo plačiau.

 

Sutikit, kad gerai įrengta sporto aikštelė neapsieis be papildomų apsaugos įrenginių. Vis tik aklina tvora nesukuria sportinės nuotaikos, todėl praktiškai pasirinktas derinys - uždara tvora apačioje suderinta su skaidria, permatoma viršuje - yra pats tinkamiausias. Be vizualinio efekto, sekcijinė tvora praleidžia saulės spindulius ir vėją, todėl aikštė išlieka šviesi ir vėjuojama. Vėjo pralaidumas reikalingas ne tik sportuojantiems, bet ir aikštelės vejai.

 

 Privalumai:

 

1. Ergonomiškumas. Sekcijinės tvoros sporto aikštelėms labai patogios, jos plačiai paplitę, nes atitinka daugelį reikalavimų;

2. Tvirtumas. Tiek profnastilas, tiek ir vielos tinklas arba vertikalių strypų juostos užtikrina tvoros tvirtumą ir stabilumą;

3. Dizainas. Sekcijinė tvora yra nestandartinė, todėl ryškiai išsiskiria iš monotoniškų variantų;

4. Ilgaamžiškumas. Visos medžiagos atsparios korozijai ir temperatūros pokyčiams, yra tvirtos;

5. Originalumas. Šis sprendimas leidžia sujungti keletą tvoros funkcijų: apsaugos, įspėjamąją ir dekoratyvinę;

6. Statusas. Sekcijinė tvora sporto aikštelei suteikia solidų vaizdą ir puikiai tinka prie bet kokio reljefo.

 Šiuo metu sekcijinės tvoros sporto aikštelėms ypač populiarios. Tokį susidomėjimą kelia ne tik jos išvaizda, bet ir ilgaamžiškumas bei konstrukcijų patikimumas.