Metalinė tvora Boston


Metalinė tvora Boston – elegancijos ir paprastumo pavyzdys, kaip galima sukurti jaukų kiemą, pritaikant gamtos padiktuotas idėjas. Ši tvora yra lyg pasvirusių vytelių kompozicija, kuri žaismingai papuoš Jūsų kiemą. Vis dėlto neapsigaukite – jos vizualus lengvumo įspūdis šiek tiek apgaulingas, nes tvora iš tiesų gana masyvi ir suteikia saugumo jausmą. 


Vertikalūs strypai – tai preciziniai D25 mm vamzdeliai, kurių galai nupjauti 45 laipsnių kampu. Šie strypai ne tik gražiai atrodo, bet kartu sunkina perlipimo per tvorą galimybę. Skersinius sudaro 40 x 20 mm matmenų vamzdžiai, jų galuose sumontuoti specialūs plastikiniai tvirtinimai, kurie leidžia skersinius tvirtinti į bet kokį paviršių. Be to, visa metalinės tvoros Boston  konstrukcija yra cinkuota ir padengta milteliniais dažais iš RAL spalvų paletės – tai suteikia gaminiui ilgaamžiškumo ir puikią apsaugą nuo korozijos.


Pasirinkus šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Taip pat galime atlikti tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.


Norite sužinoti daugiau?
Susisiekite su mumis!